• In English
 • Кабінет Міністрів затвердив зміну у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 р. № 900 “Про голів Української частини Спільних міжурядових комісій з питань співробітництва”.

  Зокрема, головою Української частини Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар затверджено Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі.

   Відповідна зміна необхідна для виконання Угоди про створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар та можливості проведення її першого засідання.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2018 р. № 675
  Київ
  Про внесення зміни у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 р. № 900

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 р. № 900 “Про голів Української частини Спільних міжурядових комісій з питань співробітництва” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 100, ст. 3060), доповнивши його такою позицією:

  “Спільна комісія з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27