• In English
 • З метою створення належних організаційно-правових умов діяльності Ради з міжнародної торгівлі до її складу внесено зміни, зокрема включено заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції (за згодою).

  Раду з міжнародної торгівлі створено постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 року № 455. Її головним завданням є забезпечення ефективної взаємодії між Урядом та бізнесом по чотирьох напрямах: спрощення процедур торгівлі; просування експорту; розробка стратегій та реалізація державної політики у сфері міжнародної торгівлі та покращення системи митно-тарифного регулювання та торговельного захисту.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 135-р
  Київ
  Про внесення зміни до складу Ради з міжнародної торгівлі

  Внести зміну до складу Ради з міжнародної торгівлі, утвореної постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 р. № 455 “Про утворення Ради з міжнародної торгівлі” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 57, ст. 1685), доповнивши після позиції “Член Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (за згодою)” позицією “Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції (за згодою)”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27