• In English
 • Урядом визначено посадових осіб, уповноважених на представлення Кабінету Міністрів України в питаннях забезпечення виконання кредитного і субкредитного договорів за проектом модернізації Бортницької станції очистки стічних вод.

  Розпорядженням передбачено делегувати зазначені повноваження Міністру фінансів. У разі відсутності Міністра фінансів відповідні повноваження у зазначених питаннях здійснює перший заступник або заступник Міністра фінансів, на якого в установленому порядку покладено виконання обов’язків Міністра фінансів.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 червня 2019 р. № 394-р
  Київ
  Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 789

  На часткову зміну розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 789 “Питання реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту “Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації” уповноважити Міністра фінансів представляти Кабінет Міністрів України в питаннях забезпечення виконання Кредитного договору для Проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод між Японським агентством міжнародного співробітництва та Кабінетом Міністрів України від 15 червня 2015 р., а також субкредитного договору для проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту “Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації” між Кабінетом Міністрів України, представленим Міністерством фінансів України, публічними акціонерними товариствами “Акціонерна компанія “Київводоканал” та “Державний експортно-імпортний банк України” від 16 грудня 2015 р. № 13010-05/149-ДСК, у тому числі внесення змін до зазначених договорів. У разі відсутності Міністра фінансів повноваження щодо представлення Кабінету Міністрів України в зазначених питаннях здійснює перший заступник або заступник Міністра фінансів, на якого в установленому порядку покладено виконання обов’язків Міністра фінансів.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37