• In English
 • Кабінет Міністрів надав повноваження Міністру фінансів Оксані Маркаровій підписати Протокол між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між двома країнами про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал.

  Проект Протоколу, який підготовлено у відповідності до Модельної Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку, передбачає:

  збільшення розміру ставок оподаткування процентів та роялті — з 0 % до 5%;

  вдосконалення процедури взаємного узгодження (вирішення податкових спорів) за допомогою арбітражу;

  значне розширення можливостей Договірних Держав щодо обміну податковою інформацією без застережень щодо вимог національного податкового інтересу чи банківської таємниці.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1081-р
  Київ
  Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 212

  На часткову зміну абзацу другого розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 212 “Про підписання Протоколу між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї, вчинених у м. Києві 30 жовтня 2000 року” — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2018 р. № 605, уповноважити Міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну підписати Протокол між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї, вчинених у м. Києві 30 жовтня 2000 року.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27