• In English
 • Кабінет Міністрів уповноважив Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва на підписання Угоди про співробітництво у сфері розвитку між урядами України та Турецької Республіки.

  Зазначена Угода створить правові основи для заснування Управлінням Турецького агентства співробітництва та розвитку Офісу координації програм в Україні з метою розвитку плідної співпраці в економічних та соціальних сферах між урядами двох країн.

  Особлива увага приділятиметься проектам (програмам) технічного та фінансового співробітництва, спрямованим на розвиток освітньої інфраструктури, соціального обслуговування, сільського господарства, туристичних та виробничих секторів держав, а також підвищення рівня інституціоналізації в секторі державного управління.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 жовтня 2018 р. № 764-р
  Київ
  Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 583

  На часткову зміну абзацу другого розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 583 “Про підписання Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки” уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати Угоду про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27