• In English
 • Прийняте Урядове рішення дозволяє створити умови для забезпечення безперервного постачання електричної енергії та уникнення відключення споживачів постачальника “останньої надії” у яких закінчився строк дії договору про постачання електричної з таким постачальником.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 березня 2019 р. № 200-р
  Київ
  Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1023

  Внести зміну до розпорядження Кабінету Міністрів України
  від 12 грудня 2018 р. № 1023 “Про визначення державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” постачальником “останньої надії”, доповнивши його пунктом 3 такого змісту:

  “3. Рекомендувати державному підприємству зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” з 1 квітня 2019 р.:

  укласти договори про постачання електричної енергії за вільними цінами з усіма споживачами, постачання яким здійснювалося з 1 січня 2019 р. постачальником “останньої надії”, за умови відсутності у зазначених споживачів укладених з 1 квітня 2019 р. договорів про постачання електричної енергії з іншим електропостачальником;

  врегулювати питання щодо заборгованості за електричну енергію
  перед державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго”, яка виникла у зазначених споживачів, шляхом укладення договорів про реструктуризацію заборгованості, що утворилася на 1 квітня 2019 р. за договором постачання електричної енергії “останньої надії”.”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37