• In English
 • Урядом підтримано пропозицію Міністерства фінансів щодо визначення державної установи “Відкриті публічні фінанси”, що належить до сфери управління Міністерства, розробником та технічним адміністратором інформаційних систем та реєстрів, в тому числі ІТ-інфраструктури,  які стосуються управління публічними коштами та держателем яких є Мінфін.

  Прийняття акта дасть змогу забезпечити концентрацію зусиль з ефективного супроводження та результативності реалізації проектів Мінфіну у сфері прозорості використання публічних коштів з врахуванням рекомендацій Світового банку, МВФ та Міжнародного бюджетного партнерства щодо міжнародних стандартів прозорості.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1067-р
  Київ
  Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 92

  Внести зміну до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 92 “Про схвалення Концепції створення інтегрованої інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 659; 2018 р., № 14, ст. 484), виклавши пункт 3 в такій редакції:

  “3. Визначити державну установу “Відкриті публічні фінанси”, що належить до сфери управління Міністерства фінансів, розробником та технічним адміністратором інтегрованої інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет”,  інформаційних систем та реєстрів, які стосуються управління публічними коштами, в тому числі ІТ-інфраструктури, держателем яких є Міністерство фінансів.”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд . 67