• In English
 • Державну установу “Відкриті публічні фінанси”, що належить до сфери управління Міністерства фінансів, уповноважено розробити та адмініструвати інтегровану інформаційно-аналітичну систему “Прозорий бюджет”.

  Відповідні зміни внесено до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 92 “Про схвалення Концепції створення інтегрованої інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет”.

  Державну установу “Відкриті публічні фінанси” (надалі — ДУ ВПФ) створило Міністерство фінансів України наказом № 18 від 30.01.2017 року.

  Метою створення ДУ ВПФ є забезпечення ефективного супроводження проектів, розробки програмних продуктів, в тому числі комп’ютерних продуктів, що стосуються відкритих публічних фінансів (прозорий бюджет).

  ДУ ВПФ забезпечить стале функціонування та розвиток єдиного веб-порталу використання публічних коштів у єдиній архітектурі та якісному поєднанню та інтеграції різних модулів інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет”.

  Система “Прозорий бюджет” — інформаційний ресурс, що забезпечує доступ до нормативної, статистичної та аналітичної інформації у сфері управління публічними коштами.

  Єдиний веб-портал використання публічних коштів створено на виконання вимог Закону України від 11 лютого 2015 р. № 183-VIII “Про відкритість використання публічних коштів”.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 січня 2018 р. № 49-р
  Київ
  Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 92

  Внести зміну до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 92 “Про схвалення Концепції створення інтегрованої інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 659), доповнивши його пунктом 3 такого змісту:

  “3. Уповноважити державну установу “Відкриті публічні фінанси”, що належить до сфери управління Міністерства фінансів, розробити та адмініструвати інтегровану інформаційно-аналітичну систему “Прозорий бюджет”.”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67