• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва).

  Уточнено строки подання документів фізичними особами для отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби, який досяг
  12-місячного віку.

  Рішення прийняте з метою ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2019 рік за програмою “Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)”.  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 369
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести зміну до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 22, ст. 729; 2019 р., № 18, ст. 618), виклавши абзац сімнадцятий в такій редакції:

   “Для отримання дотації за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб і якому у грудні попереднього року, січні, лютому та березні поточного року виповнилося 12 місяців, документи приймаються до 1 травня поточного року в разі надання Адміністратором Єдиного державного реєстру тварин інформації про наявність в господарстві населення такого молодняка станом на дату досягнення ним зазначеного віку.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75