• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

  Згідно з прийнятим рішенням обсяг цільових коштів на надання первинної медичної допомоги населенню, не використаних станом на 1 липня та на 1 жовтня 2018 р. комунальними закладами охорони здоров’я, які уклали договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги, повертається в бюджет відповідної адміністративно-територіальної одиниці та може використовуватися для надання вторинної медичної допомоги населенню з урахуванням цільового призначення субвенції.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 червня 2018 р. № 510
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 9 Порядку та умов надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 9 Порядку та умов надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2015 р. № 11 “Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 7, ст. 160; 2017 р., № 67, ст. 1991), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “Обсяг цільових коштів на надання первинної медичної допомоги населенню, не використаних станом на 1 липня та на 1 жовтня 2018 р. комунальними закладами охорони здоров’я, які уклали договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги, повертається в бюджет відповідної адміністративно-територіальної одиниці та може використовуватися для надання вторинної медичної допомоги населенню з урахуванням цільового призначення субвенції.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73