• In English
 • Уряд надав права Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства мати до восьми заступників включаючи першого заступника та заступника Міністра — Торгового представника. Рішення прийняте у зв’язку з перерозподілом між центральними органами виконавчої влади завдань з формування та реалізації політики, зокрема приєднанням Міністерства аграрної політики та продовольства до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  Реалізація акта створить  умови для ефективного виконання завдань, покладених на Міністерство, а також реалізації ключових реформ у сфері його компетенції.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 вересня 2019 р. № 835
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 9 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 9 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 “Про ефективне використання державних коштів” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 83, ст. 2739; 2018 р., № 61, ст. 2108; 2019 р., № 7, ст. 202), доповнивши його після слів “заступника Міністра з питань державної реєстрації” словами “, Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, який може мати не більше восьми заступників, включаючи першого заступника Міністра та заступника Міністра — Торгового представника України”.

         Прем’єр-міністр України                             О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67