• In English
 • Уряд поширив дію порядку використання бюджетних коштів для придбання житла на деякі категорії військовослужбовців, які стали особами з інвалідністю, та членів сімей військовослужбовців.

  Прийнятим рішенням головним розпорядникам бюджетних коштів надано право в разі виникнення потреби протягом поточного року здійснювати придбання житла на умовах пайової участі та вторинному ринку з подальшим внесенням змін до переліку житлових об’єктів, будівництво (придбання) яких передбачається фінансувати за рахунок бюджетних коштів, для військовослужбовців, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України, перебуваючи безпосередньо в районах та в період здійснення зазначених заходів, та членів сімей військовослужбовців, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в здійсненні таких заходів.

  Постанова сприятиме посиленню соціального захисту військовослужбовців та підвищенню ефективності використання бюджетних коштів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2018 р. № 573
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести до пункту 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 147 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 14, ст. 585; 2015 р., № 76, ст. 2503; 2016 р., № 30, ст. 1207, № 88, ст. 2884; 2017 р., № 30, ст. 891), зміну, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29