• In English
 • Урядом внесені зміни до пункту 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів-переможців “Всеукраїнського громадського бюджету”, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196 “Деякі питання державного фонду регіонального розвитку”.

  Зокрема, постановою дозволяється продовжити терміни реалізації проектів, що з об’єктивних причин не були завершені у визначені строки (до трьох років), ще на один рік, за умови їх завершення у відповідному бюджетному році.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 червня 2019 р. № 541
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів — переможців “Всеукраїнського громадського бюджету”, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів — переможців “Всеукраїнського громадського бюджету”, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196 “Деякі питання державного фонду регіонального розвитку” (Офіційний вісник України, 2015 p., № 30, ст. 886; 2017 р., № 33, ст. 1032; 2018 р., № 59, ст. 2061; 2019 р., № 46, ст. 1585), виклавши підпункт 2 в такій редакції:

  “2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років. Строк реалізації проектів, фінансування яких здійснювалося із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку протягом трьох попередніх років та які за об’єктивних причин не були введені в експлуатацію відповідно до календарних планів реалізації, за рішенням регіональної комісії може бути продовжений до чотирьох років за умови, що такі проекти буде реалізовано у поточному році;”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82