• In English
 • Уряд вніс зміни до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу.

  Таким чином, врегульовано розмір річної плати за оренду музичних інструментів Державної колекції музичних унікальних (смичкових) інструментів України для використання їх з некомерційною метою. Це дозволить забезпечити належний догляд за інструментами Держколекції, використання їх за прямим призначенням, надасть можливість талановитим музикантам за помірну і доступну плату використовувати інструменти Держколекції у своїй  концертній діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 квітня 2018 р. № 318
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 7 Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 7 Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 р. № 786 (ЗП України, 1996 р., № 2, ст. 57; Офіційний вісник України, 2011 р., № 71, ст. 2677; 2013 р., № 29, ст. 1002), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “Розмір річної орендної плати у разі оренди музичних інструментів Державної колекції музичних унікальних (смичкових) інструментів України встановлюється за згодою сторін, але не менш як 1,2 відсотка вартості орендованого майна за результатами незалежної оцінки для учнів та студентів закладів вищої  освіти та не менш як 1,8 відсотка вартості орендованого майна за результатами такої оцінки — для професійних творчих працівників.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73