• In English
 • Уряд вніс зміни до Правил охорони внутрішніх морських вод і територіального моря України від забруднення та засмічення.

  Мінінфраструктури визначено органом, який буде затверджувати порядок опломбування всіх запірних пристроїв, призначених для скидання забруднюючих речовин, у тому числі вод, що їх містять перед заходом суден у внутрішні морські води та територіальне море України. Це дозволить забезпечити недопущення забруднення навколишнього природного середовища суднами, що заходять у територіальне море України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 662
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 6 Правил охорони внутрішніх морських вод і територіального моря України від забруднення та засмічення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 6 Правил охорони внутрішніх морських вод і територіального моря України від забруднення та засмічення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 лютого 1996 р. № 269 (ЗП України, 1996 р., № 8, ст. 241; Офіційний вісник України, 2002 р., № 14, ст. 741; 2015, № 59, ст. 1937), виклавши його у такій редакції:

  “6. Перед заходженням суден у внутрішні морські води та територіальне море України всі запірні пристрої, призначені для скидання забруднюючих речовин, у тому числі вод, що їх містять, повинні бути закриті та опломбовані адміністрацією судна у порядку, визначеному Мінінфраструктури.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21