• In English
 • Уряд розширив перелік суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які можуть звертатися за отриманням повноважень на право здійснення імпорту товарів військового призначення.

  Відповідні зміни внесені до Положення про порядок надання суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю.

  Документом передбачено, що суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, незалежно від форми власності, можуть звертатися для отримання повноважень на здійснення імпорту товарів військового призначення за окремими позиціями списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному експортному контролю, не для потреб власного виробництва (у якості посередників), у разі наявності у таких суб’єктів дилерських договорів, укладених з іноземним виробником.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 червня 2018 р. № 501
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 6 Положення про порядок надання суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 6 Положення про порядок надання суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 1998 р. № 838 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 23, ст. 839; 2002 р., № 42, ст. 1934; 2006 р., № 22, ст. 1609; 2007 р., № 60, ст. 2382; 2012 р., № 56, ст. 2254; 2018 р., № 20, ст. 659), доповнивши його після абзацу двадцять четвертого новим абзацом такого змісту:

  “У разі коли суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності передбачає здійснювати імпорт товарів за окремими позиціями списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному експортному контролю, не для потреб власного виробництва, до зазначених документів додається засвідчена в установленому порядку копія дилерського договору з іноземним виробником товарів за відповідними позиціями, імпорт яких передбачається здійснювати.”.

  У зв’язку з цим абзаци двадцять п’ятий і двадцять шостий вважати відповідно абзацами двадцять шостим і двадцять сьомим.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21