• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів єдиного казначейського рахунка та коштів валютних рахунків державного бюджету на депозитних рахунках.

  Рішення прийняте для посилення інструментарію ефективного використання бюджетних коштів з урахуванням прогнозованої потреби в іноземній валюті, стану платіжного балансу, дефіциту бюджету, ситуації з обслуговуванням зовнішнього боргу, мінімізації ризиків курсових коливань тощо.

  Це забезпечить змогу ефективно використовувати бюджетні кошти з урахуванням поточних та прогнозних макроекономічних показників та інших факторів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 січня 2018 р. № 2
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 6 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів єдиного казначейського рахунка та коштів валютних рахунків державного бюджету на депозитних рахунках

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 6 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів єдиного казначейського рахунка та коштів валютних рахунків державного бюджету на депозитних рахунках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. № 65 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 8, ст. 378), виключивши в абзаці першому слова “у національній валюті”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67