• In English
 • Уряд унормував процедуру надання позик, наданих Пенсійному фонду України з єдиного казначейського рахунку для покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду України, пов’язаних з виплатою пенсій.

  А саме, норми постанови Кабінету Міністрів України від 01.12.2010 № 1080 приведено у відповідність до норм Бюджетного кодексу України, якими передбачено обов’язкове повернення наданих коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

  Таким чином, реалізація зазначеної постанови дозволить зобов’язати Пенсійний фонд України здійснювати повернення позик, наданих йому протягом року з єдиного казначейського рахунку, до кінця поточного бюджетного періоду.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1173
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 5 Порядку покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду України, пов’язаних з виплатою пенсій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 5 Порядку покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду України, пов’язаних з виплатою пенсій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 р. № 1080 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 92, ст. 3256), — із зміною, внесеною постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 р. № 1115, виклавши друге речення в такій редакції: “Позика надається на умовах її обов’язкового погашення до кінця поточного бюджетного періоду без нарахування відсотків за її користування.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73