• In English
 • Уряд затвердив постанову, яка дозволить використовувати залишки бюджетних коштів, які спрямовувалися на лікування громадян України і були перераховані на рахунки іноземних закладів охорони здоров’я (клінік), для забезпечення лікування громадян України, які направляються на лікування за кордон в зазначені іноземні заклади охорони здоров’я (клініки) згідно з Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1079 “Про забезпечення організації направлення громадян України для лікування за кордон”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 жовтня 2018 р. № 870
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для лікування громадян України за кордоном

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для лікування громадян України за кордоном, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2017 р. № 175 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 27, ст. 776; 2018 р., № 4, ст. 184), доповнивши його після абзацу першого новим абзацом такого змісту:

  “Залишки бюджетних коштів, які спрямовувалися на лікування громадян України і були перераховані на рахунки іноземних закладів охорони здоров’я (клінік), можуть використовуватися для забезпечення лікування громадян України, які направляються на лікування за кордон в зазначені іноземні заклади охорони здоров’я (клініки) згідно з Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1079 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 4, ст. 184).”.

  У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73