• In English
 • Уряд прийняв рішення, згідно з яким Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 878, приведено у відповідність до законодавства у сферах інформатизації, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, використання електронних інформаційних ресурсів та цифрового розвитку.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 790
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 4 Положення про Міністерство внутрішніх справ України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 4 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 878 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 89, ст. 2972), виклавши підпункт 17 в такій редакції:

  “17) забезпечує належне функціонування єдиної інформаційної системи МВС, формує та підтримує в актуальному стані інформаційні ресурси, що входять до єдиної інформаційної системи МВС, здійснює обробку персональних даних у межах повноважень, передбачених законом, забезпечує режим доступу до інформації, надає інформаційні та кваліфіковані електронні довірчі послуги, забезпечує здійснення повноважень з питань цифрового розвитку;”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29