• In English
 • Урядом внесено зміну до пункту 4 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях.

  Для забезпечення узгодженої позиції України щодо реалізації положень Конвенції ООН з морського права постановою передбачено включення МОН як центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері наукової та науково-технічної діяльності, до переліку центральних органів виконавчої влади, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 660
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 4 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 4 переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2002 р. № 1371 “Про порядок участі центральних органів виконавчої влади у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 38, ст. 1776; 2011 р., № 97, ст. 3536), замінивши у позиції “Міжнародний орган з морського дна” у графі “Центральні органи виконавчої влади, інші державні органи” слова “Мінприроди, МЗС” словами “Мінприроди, МЗС, МОН”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73