• In English
 • Урядом внесено зміни до пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. Документом передбачено зменшення розміру співфінансування заходів з місцевого бюджету з 50 до 30 відсотків.

  Прийнята постанова дозволить підвищити спроможність органів місцевого самоврядування, а в разі їх відсутності відповідних військово-цивільних адміністрацій, в частині забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом для тимчасового проживання та спростити доступ до отримання адміністративних послуг для населення, яке проживає в населених пунктах, розташованих на лінії розмежування та тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 793
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. № 769 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 83, ст. 2544), замінивши у підпункті 2 цифри “50” цифрами “30”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67