• In English
 • Уряд затвердив зміни до Правил та умов нанесення знака відповідності технічним регламентам.

   Постановою дозволено під час маркування продукції знаком відповідності технічним регламентам наносити ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності, якщо такий орган був залучений на етапі контролю виробництва, у форматі UA.TR.YYY або у скороченому форматі YYY.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1027
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 3 правил та умов нанесення знака відповідності технічним регламентам

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до правил та умов нанесення знака відповідності технічним регламентам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1184 “Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 6, ст. 299), виклавши пункт 3 у такій редакції:

  “3. Знак відповідності супроводжується ідентифікаційним номером призначеного органу з оцінки відповідності, якщо такий орган був залучений на етапі контролю виробництва, у форматі UA.TR.YYY або YYY, де:

  UA — умовне позначення України латинськими літерами;

  TR — умовне позначення, яке означає, що орган з оцінки відповідності призначено на виконання робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів;

  YYY — ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності.

  Ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності наноситься таким органом або за його вказівкою виробником чи уповноваженим представником.”.


          Прем’єр-міністр України                                                                                     В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21