• In English
 • Уряд забезпечив реалізацію трудових прав громадян України, що працюють у міжнародних організаціях. Рішенням передбачено надання можливості міжнародним організаціям, представництвам міжнародних організацій в Україні, іноземним дипломатичним представництвам та консульським установам, проектам міжнародної технічної допомоги залучати до організації ведення обліку, зберігання і видачі трудових книжок юридичних осіб — резидентів на підставі договору.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1126
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1993 р. № 301

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1993 р. № 301 “Про трудові книжки працівників” (ЗП України, 1993 р., № 10, ст. 197; Офіційний вісник України, 2018 р., № 59, ст. 2058), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “Трудові книжки працівників, які працюють в міжнародних організаціях, представництвах міжнародних організацій в Україні, іноземних дипломатичних представництвах та консульських установах, у виконавців (юридичних осіб — нерезидентів) проектів міжнародної технічної допомоги, можуть зберігатися і вестися на підставі цивільно-правового договору з юридичними особами — резидентами, які вносять відомості до трудових книжок відповідно до довідок, виданих зазначеними міжнародними організаціями, представництвами міжнародних організацій в Україні, іноземними дипломатичними представництвами та консульськими установами, виконавцями (юридичними особами — нерезидентами) проектів міжнародної технічної допомоги.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73