• In English
 • З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення Мінприроди через ДАЗВ надано право створювати та використовувати відомчий матеріальний резерв.

  Рішення прийнято з метою створення та використання, у разі необхідності, резерву матеріально-технічних засобів, які повинні спрямовуватись на забезпечення заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, створення та утримання резервів, матеріально-технічних засобів із залученням їх для здійснення запобіжних заходів у разі загрози та (або) виникнення надзвичайних ситуацій.

  Прийняття постанови дозволить реалізувати заходи і завдання у сфері цивільного захисту, спрямовані на підвищення рівня захисту працівників і територій зон відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 квітня 2018 р. № 309
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 3 Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 3 Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 775 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 80, ст. 2675; 2017 р., № 78, ст. 2399), доповнивши абзац третій після слів “через Держводагентство” словами “та ДАЗВ”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75