• In English
 • Уряд затвердив зміни до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням.

  Зазначене рішення встановлює прибуток за зовнішньоекономічним договором (контрактом) на здійснення закупівлі продукції (робіт, послуг) оборонного призначення на рівні 3 відсотки вартості продукції. Така норма поширюється, у тому числі, і на закупівлю продукції із залученням кредитів під державні гарантії для фінансування програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 грудня 2018 р. № 1063
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 263 Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 263 Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 464 “Питання державного оборонного замовлення” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 34, ст. 1402; 2016 р., № 65, ст. 2207; 2018 р., № 26, ст. 934), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “У разі здійснення закупівлі продукції (робіт, послуг) оборонного призначення за імпортом через вітчизняних суб’єктів господарювання, яким в установленому порядку надані повноваження на право здійснення імпорту відповідних видів продукції (робіт, послуг) оборонного призначення, в тому числі із залученням кредитів під державні гарантії для фінансування програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави, прибуток (постачальницька винагорода) становить 3 відсотки вартості продукції (робіт, послуг) за зовнішньоекономічним договором (контрактом).”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21