• In English
 • Уряд затвердив зміни до Умов залучення суб’єктами господарювання — резидентами України кредитів (позик) під державні гарантії для виконання програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

  Змінами уточнюється розмір відсоткової ставки за кредитами (позиками) у національні валюті, що дозволить реалізувати програми, пов’язані з підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 жовтня 2018 р. № 850
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Умов залучення суб’єктами господарювання — резидентами України кредитів (позик) під державні гарантії для виконання програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Умов залучення суб’єктами господарювання — резидентами України кредитів (позик) під державні гарантії для виконання програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 779 “Деякі питання виконання програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 89, ст. 2917; 2018 р., № 2, ст. 52), виклавши абзац другий в такій редакції:

  “відсоткова ставка за кредитами (позиками) у національній валюті не може перевищувати більше ніж на 4 відсотки облікову ставку Національного банку України;”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21