• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо реалізації у 2019 році державного замовлення для проведення підвищення кваліфікації з урахуванням реальних індивідуальних потреб та потреб державних органів.

  Дане рішення покликане забезпечити розвиток професійних компетенцій державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, що сприятиме максимальному задоволенню потреб органів виконавчої влади у фахівцях з високим рівнем професіоналізму.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 квітня 2019 р. № 303
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2016 р. № 674

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2016 р. № 674 “Деякі питання реформування системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 79, ст. 2647; 2017 р., № 29, ст. 860), виклавши абзац четвертий в такій редакції:

  “у 2019 році виконання державного замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування Національного агентства з питань державної служби здійснюється закладами освіти, що перебувають у сфері управління Національного агентства з питань державної служби, Міністерства соціальної політики, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства юстиції, Державної служби фінансового моніторингу, Державного управління справами та Національної академії педагогічних наук, поза конкурсом.”.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2019 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 19