• In English
 • Уряд посилює заходи з контролю за експортом/імпортом товарів військового призначення. Зокрема, прийнято рішення про додаткове погодження з Міністерством оборони, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони переліків товарів військового та подвійного призначення, що постачаються в рамках Угоди між урядами України та Республіки Білорусь.

  Це дозволяє посилити заходи з контролю за експортом/імпортом товарів військового призначення в рамках даної Угоди та сприятиме запобіганню реекспорту таких товарів з Республіки Білорусь до третіх країн.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 серпня 2018 р. № 744
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2005 р. № 984

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2005 р. № 984 “Про порядок поставок продукції в рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств і організацій оборонних галузей промисловості” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 39, ст. 2485; 2012 р., № 5, ст. 175), доповнивши його після слів “Державною службою експортного контролю” словами “за погодженням з Міністерством оборони, Службою безпеки, Службою зовнішньої розвідки, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони”.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21