• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту.

  Документом передбачено змінити відповідальних виконавців бюджетної програми: замість Держспецтрансслужби визначено Морську адміністрацію.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 601
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня  2011 р. № 914 “Питання виконання Угоди про фінансування програми “Підтримка впровадження транспортної стратегії України” (Офіційний вісник України, 2011 p., № 67, ст. 2575; 2016 р., № 73, ст. 2456), замінивши в абзаці другому слово “Держспецтрансслужба” словами “Морська адміністрація”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21