• In English
 • Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту.

  Прийняте Урядом рішення дозволяє завершити процедуру облаштування тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення “Каланчак”, “Чонгар” на адміністративній межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та зон сервісного обслуговування перед ними, що забезпечить кращі умови перебування громадян на КПВВ під час перетину адміністративного кордону та покращить якість їх обслуговування.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 400
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 р. № 914 “Питання виконання Угоди про фінансування програми “Підтримка впровадження транспортної стратегії України” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 67, ст. 2575; 2016 р., № 73, ст. 2456; 2018 р., № 75, ст. 2506), виклавши абзац четвертий в такій редакції:

  “Українське державне підприємство по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів “Укрінтеравтосервіс”, яке забезпечує будівництво тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення та зон сервісного обслуговування перед ними, а також розроблення проектно-кошторисної документації для такого будівництва;”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21