• In English
 • Уряд врегулював питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг і на придбання твердого палива колишнім неповнолітнім і малолітнім в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання. Відповідно до прийнятого рішення зазначена пільга надаватиметься без урахування середньомісячного доходу сім’ї.

  Постанова прийнята на виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 січня 2019 р. № 2
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 389 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 49, ст. 1570; 2016 р., № 10, ст. 446; 2018 р., № 62, ст. 2144), доповнивши його після слів “Про жертви нацистських переслідувань” словами “(колишні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання в період Другої світової війни; особи, які були насильно вивезені на примусові роботи на територію Німеччини або її союзників, що перебували у стані війни з колишнім Союзом РСР, або на території окупованих Німеччиною інших держав; діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, яких у зв’язку з патріотичною діяльністю їх батьків було піддано репресіям, фізичним розправам, гонінням; дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73