• In English
 • Головною метою рішення Уряду є визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2000 р.   № 1604 «Питання Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», якою затверджено статут Держмолодьжитла.

  Ураховуючи, що Держмолодьжитло віднесено до сфери управління Мінрегіону, статут установи має бути затверджений Мінрегіоном.

  Зазначене дозволить привести нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України у відповідність до чинного законодавства та оптимізувати процес управління Держмолодьжитлом.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 серпня 2019 р. № 727
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до пункту 2 Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 р. № 584 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 22, ст. 996; 2003 р., № 9, ст. 390), виключивши в абзаці другому слова “та підпорядкована Кабінету Міністрів України”.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  3. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затвердити Статут Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”.

       Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21