• In English
 • Уряд включив осіб рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань в Порядок виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу.

  Прийняття постанови визначить умови та механізм щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних особами рядового і начальницького складу Державного бюро розслідувань у зв’язку з виконанням ними своїх обов’язків під час проходження служби.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 799
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 січня 2004 р. № 44 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 2, ст. 59; 2005 р., № 2, ст. 87; 2017 р., № 47, ст. 1459), доповнивши абзац перший після слів “Національного антикорупційного бюро” словами “, Державного бюро розслідувань”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29