• In English
 • Внесено зміну до Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. 

  У зазначеному Порядку слова “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” замінено словами “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”.


  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 631
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 12 Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 12 Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1098 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 9, ст. 335), замінивши в абзаці третьому слова “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” словами “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73