• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 13 липня 2000 р. № 1120, яким дозволив експорт небезпечних відходів для утилізації їх на виробничих потужностях інших країни.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2018 р. № 1212
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 11 Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 11 Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2000 р. № 1120 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 29, ст. 1217), доповнивши його абзацами такого змісту:

  “Наявність в Україні потужностей для утилізації небезпечних відходів (операції R1-R13 розділу Б додатка 1 до цього Положення) не може бути перешкодою для прийняття рішення про експорт небезпечних відходів з метою їх видалення (операції D1-D15 розділу А додатка 1 до цього Положення).

  Наявність в Україні потужностей для видалення небезпечних відходів (операції D1-D15 розділу А додатка 1 до цього Положення) не може бути перешкодою для прийняття рішення про експорт небезпечних відходів з метою їх утилізації (операції R1-R13 розділу Б додатка 1 до цього Положення).”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75