• In English
 • Уряд вніс зміну до пункту 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Українському інституту книги для підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі.

  Прийняття рішення зумовлено необхідністю приведення зазначеного Порядку у відповідність до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, що сприятиме ефективному використанню бюджетних коштів, спрямованих на підтримку книговидавничої справи та популяризацію української літератури у світі.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 98
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Українському інституту книги для підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Українському інституту книги для підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 622 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 68, ст. 2273), замінивши слова “випуск книжкової продукції за програмою “Українська книга” (далі — бюджетні кошти) для підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі” словами “підтримка книговидавничої справи та популяризація української літератури у світі (далі — бюджетні кошти)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73