• In English
 • У зв'язку з перетворенням державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" у публічне акціонерне товариство "Укртелефільм" для подальшого приєднання до Національної суспільної телерадіокомпанії України (далі - ПАТ "НСТУ") наглядовою радою ПАТ "НСТУ" було ухвалено рішення щодо делегування своїх представників для посилення контролю до складу комісії з перетворення зазначеного підприємства.  

  Враховуючи викладене, виникла необхідність у внесенні змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 614 з метою делегування двох представників ПАТ "НСТУ", у тому числі члена наглядової ради цього товариства.  

  Прийняття акта сприятиме вдосконаленню механізму перетворення державного підприємства "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" у публічне акціонерне товариство "Укртелефільм".

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 01 грудня 2017 р. № 911
  Київ
  Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 614

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до постановляючої частини постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 614 “Питання перетворення державного підприємства “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм” у публічне акціонерне товариство “Укртелефільм” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 69, ст. 2077), доповнивши абзац другий після слів “представника Фонду державного майна” словами “, двох представників публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, у тому числі члена наглядової ради цього товариства”.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

                 В. ГРОЙСМАН

   
   
  Інд. 73