• In English
 • Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва).

  Урядове рішення прийняте з метою удосконалення механізму державної підтримки сільського господарства України шляхом ефективнішого розподілу фінансової державної підтримки для розвитку суб’єктів господарювання та/або сільськогосподарських товаровиробників, зокрема малих та середніх фермерських господарств.

  Зокрема передбачено, що сума державної підтримки, яка надається протягом одного бюджетного року суб’єкту господарювання та/або сільськогосподарському товаровиробнику та пов’язаним із ним особам не може перевищувати 150 мільйонів гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 669
  Київ
  Про внесення зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 22, ст. 729; 2019 р., № 18, ст. 618), зміну, що додається.

  2. Установити, що суб’єкти господарювання або сільськогосподарські товаровиробники, які отримали у 2019 році до набрання чинності цією постановою державну підтримку відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
  від 7 лютого 2018 р. № 107, на суму, що перевищує 150 млн. гривень, отримані бюджетні кошти не повертають, крім випадків, передбачених абзацами тридцять першим і тридцять другим пункту 10, абзацом двадцять четвертим пункту 11 та пунктом 13 зазначеного Порядку.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75