• In English
 • Уряд України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні.

  Зокрема, з зазначеного порядку виключено пункт, в якому містилась вимога щодо необхідності здійснення розподілу бюджетних коштів за напрямами за рішенням Кабінету Міністрів України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету, та який не відповідає чинному законодавству України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 08 травня 2019 р. № 381
  Київ
  Про внесення зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2012 р. № 206 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 20, ст. 765; 2017 р., № 41, ст. 1284), виключивши пункт 41.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75