• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про єдину державну систему цивільного захисту, яким передбачається створення центрів безпеки, в яких розміщуються пожежно-рятувальні підрозділи, підрозділи Національної поліції України та бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.

  Реалізація постанови забезпечить доступність основних публічних послуг, що надаються населенню територіальної громади у сфері безпеки життєдіяльності, насамперед забезпечення захисту населення і територій від пожеж та надзвичайних ситуацій, дотримання громадської безпеки, надання своєчасної медичної допомоги.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 659
  Київ
  Про внесення зміни до Положення про єдину державну систему цивільного захисту

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 січня     2014 р. № 11 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 8, ст. 245), доповнивши його пунктом 171 такого змісту:

  “171. Для забезпечення доступності для населення послуг у сфері захисту від пожеж та надзвичайних ситуацій, громадської безпеки, екстреної медичної допомоги органи місцевого самоврядування можуть утворювати центри безпеки, в яких можуть розміщуватися пожежно-рятувальні підрозділи, підрозділи Національної поліції та бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.

  Критерії утворення в населених пунктах центрів безпеки визначаються Мінрегіоном разом з МВС та МОЗ.”.

        Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75