• In English
 • Уряд вніс зміни до плану заходів з виконання вимог щодо відокремлення і незалежності оператора газотранспортної системи.

  Зокрема, змінами передбачається, що результати інвентаризації і переоцінки майна, яке перебуває в державній власності та використовується у процесі провадження діяльності з транспортування природного газу магістральними газопроводами, не використовуються для визначення регуляторної бази активів у разі застосування стимулюючого регулювання.

  Крім того, строк здійснення зазначеної інвентаризації та переоцінки майна пропонується встановити до 25 листопада 2019 року.

  Реалізація рішення дозволить забезпечити координацію дій деяких центральних органів виконавчої влади та суб’єктів господарювання державного сектору економіки з метою виконання вимог законодавства щодо проведення сертифікації оператора газотранспортної системи України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 09 жовтня 2019 р. № 876
  Київ
  Про внесення зміни до плану заходів з виконання вимог щодо відокремлення і незалежності оператора газотранспортної системи

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до плану заходів з виконання вимог щодо відокремлення і незалежності оператора газотранспортної системи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 р. № 840 “Про відокремлення діяльності з транспортування природного газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 76, ст. 2639), зміну, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

   Інд. 37