• In English
 • Уряд заборонив ввезення на територію України листів азбестоцементних гофрованих (шиферу) походженням з Російської Федерації.

  На даний час виробничі потужності українських підприємств здатні повністю задовольнити потреби внутрішнього ринку України. Крім того, зазначений захід приведе до поліпшення господарського становища українських виробників, збереження робочих місць, зменшення соціальної напруги у регіонах, збільшення надходжень до бюджету від оподаткування обсягів власного виробництва.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 490
  Київ
  Про внесення зміни до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1147 “Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 3, ст. 180, № 7, ст. 357; 2018 р., № 2, ст. 72), доповнивши його такою позицією:

       “6811 40 00 10           Листи азбестоцементні гофровані (шифер)”.

  2. Ця постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21