• In English
 • Урядом внесено зміни до переліку суб’єктів господарювання, в яких створюється відомча пожежна охорона. Зокрема, буде створена відомча пожежна охорона, що належатиме до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження

  Таким чином буде забезпечено відомчий контроль за дотриманням протипожежних вимог, запобігання пожежам і нещасним випадкам, гасіння пожеж у лісових масивах зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення та надання допомоги в ліквідації наслідків аварій та катастроф.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 лютого 2019 р. № 111
  Київ
  Про внесення зміни до переліку суб’єктів господарювання, в яких створюється відомча пожежна охорона

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до переліку суб’єктів господарювання, в яких створюється відомча пожежна охорона, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. № 397 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 43, ст. 1540; 2017 р., № 38, ст. 1204), доповнивши його позицією такого змісту:

  “ДАЗВ (підприємства, що провадять лісогосподарську діяльність, та Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник)”.

  2. Установити, що видатки на відомчу пожежну охорону Державного агентства з управління зоною відчуження здійснюються в межах коштів відповідних бюджетних програм, що виконуються у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75