• In English
 • В зв’язку зі зміною назви Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв на Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти Урядом внесено зміни у перелік позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету з метою уточнення назви Центру.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 березня 2018 р. № 215
  Київ
  Про внесення зміни до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести зміну до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 1133 (Офіційний вісник України, 2002 p., № 34, ст. 1573), замінивши у підрозділі “Мінкультури” розділу 3 позицію “Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв (м. Київ)” позицією “Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти (м. Київ)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73