• In English
 • Внесено зміну до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 17 серпня 2002 р. № 1133 (визначено позицію “Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, м. Київ)”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 березня 2019 р. № 220
  Київ
  Про внесення зміни до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 1133 (Офіційний вісник України, 2002 p., № 34, ст. 1573), замінивши у підрозділі “МОН” розділу 1 “Позашкільні навчальні заклади” позицію “Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді (м. Київ)” позицією “Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (м. Київ)”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73