• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо внесення Міністерства освіти і науки до переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України “Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

  Це сприятиме більш ефективному проведенню заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням ліцензійних умов ліцензіатів, які проваджують освітню діяльність.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2018 р. № 567
  Київ
  Про внесення зміни до переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України “Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України “Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1104 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 19, ст. 632), доповнивши його після позиції “Мінприроди” позицією “МОН”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73