• In English
 • Уряд прийняв рішення про доповнення Переліку закладів охорони здоров’я і наукових установ, які мають право провадити діяльність, пов’язану з трансплантацією органів та інших анатомічних матеріалів людині позицією: “Державна установа “Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України”, м. Київ”.

  Це дозволить забезпечити надання в Інституті серця в повному обсязі спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної, лікувально-профілактичної та реабілітаційної медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання та поєднану патологію за напрямами кардіологія, хірургія серця і магістральних судин, рентгенендоваскулярна діагностика та лікування, судинна хірургія та трансплантологія.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 червня 2018 р. № 538
  Київ
  Про внесення зміни до переліку державних та комунальних закладів охорони здоров’я і державних наукових установ, які мають право провадити діяльність, пов’язану з трансплантацією органів та інших анатомічних матеріалів людині

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до переліку державних та комунальних закладів охорони здоров’я і державних наукових установ, які мають право провадити діяльність, пов’язану з трансплантацією органів та інших анатомічних матеріалів людині, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2000 р. № 695 “Деякі питання реалізації Закону України “Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині” (Офіційний вісник України, 2000 р., № 17, ст. 711; 2006 р., № 8, ст. 426), доповнивши розділи “Заклади охорони здоров’я і наукові установи, які мають право провадити діяльність, пов’язану з трансплантацією органів та інших анатомічних матеріалів людині”, “Заклади охорони здоров’я і наукові установи, в яких мають право провадити вилучення органів у донорів-трупів” і “Заклади охорони здоров’я і наукові установи, які мають право вилучати анатомічні матеріали у донорів-трупів для подальшої трансплантації тканин та виготовляти біоімплантати” такою позицією:

  “Державна установа “Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України”, м. Київ”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73