• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 травня 2020 р. № 415
  Київ
  Про внесення зміни до переліку товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом здійснюється за умови обов’язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до переліку товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом здійснюється за умови обов’язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 461 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 40, ст. 1554; 2019 р., № 97, ст. 3210), виклавши виноску “***” в такій редакції:

  “*** Забезпечення сплати митних платежів є обов’язковим під час переміщення товарів територією України внутрішнім транзитом у разі, коли:

  декларантом у періодичній митній декларації на переміщення товарів трубопровідним транспортом заявляється кількість товарів, що перевищує сумарну кількість таких товарів, які оформлювалися протягом попередніх 365 днів за додатковими деклараціями до періодичних митних декларацій цього декларанта; та/або

  у декларанта на день подання періодичної митної декларації є заборгованість перед митними органами із сплати митних платежів.”.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37