• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо покращення продовольчого забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України під час виконання ними службових завдань. Зокрема, внесено зміни до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань.

  Згідно з постановою військовослужбовці Державної прикордонної служби України рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, будуть забезпечені за рахунок держави обідом або за їх бажанням грошовою компенсацією в розмірі вартості набору продуктів, який видається на приготування обіду.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2019 р. № 125
  Київ
  Про внесення зміни до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміну до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 426 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 14, ст. 739; 2010 р., № 92, ст. 3270; 2018 р., № 25, ст. 897), замінивши в абзаці другому підпункту “а” пункту 1 приміток до норми № 1 — загальновійськова слова “та Національній гвардії” словами “, Національній гвардії, Державній прикордонній службі”.

  2. Видатки, пов’язані з виконанням цієї постанови у 2019 та наступних роках, здійснюються у межах асигнувань, передбачених відповідним розпорядникам бюджетних коштів.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29